Опис сайту школи

З появою комп’ютерної техніки та сучасних інформаційних технологій суттєво змінився навколишній світ людини. Зокрема, комп’ютерні мережі зробили цей світ ще більш багатогранним. Завдяки їх використанню з’явилися нові форми спілкування, передавання та обробки інформації. У нашої школи, що знаходиться у мальовничому куточку нашої країни є що сказати і чим поділитися, тому ідея про власний шкільний сайт виникла давно, а коли у грудні 2012 року нам запропонували створити Інтернет сайт на платформі Edu Kit – ми з великим задоволенням та ентузіазмом стали працювати над розробкою його структури, оформленням та змістовним наповненням.

Спочатку ця нелегка і разом з тим дуже цікава робота лягла на плечі вчителя іноземної мови Маньківську Я.С., яка з цікавістю та натхненням її виконувала.

Не раз перероблювалась його структура, меню та підменю сайту. Згодом, через невеличкий проміжок часу, ми зрозуміли, для того, щоб сайт був привабливим, цікавим та інформативним і для вчителів, і для дітей, необхідно багато корисної інформації. Також необхідно створювати творчу групу сайту з числа небайдужих до цієї роботи учнів та вчителів. І сьогодні над розвитком сайту школи працюють:

1. Головний редактор – Ченченко Ю.Г. – вчитель інформатики; - здійснює загальне керівництво роботою творчої групи сайту та розміщує інформацію на сайті.

2. Редактор сайту – Яковенко А.В.– вчитель інформатики, надає та редагує інформацію.

3. Кореспонденти сайту - члени учнівського самоврядування, Шкляр І. (8 клас), Романенко Н. (7 клас), вони збирають та надають інформацію.

4. Фотокореспондент сайту – Тарасенко М. (9 клас) - забезпечує сайт фото та відео матеріалами.

Ми розуміємо, що шкільний сайт – своєрідна візитівка нашого закладу у світі та у глобальній мережі Інтернет.

Шкільний сайт дозволяє дізнатися більше про школу: її історію, традиції, досягнення, основні напрямки діяльності, розклади уроків та позакласних занять. Деякі з батьків іноді не мають можливості своєчасно отримати інформацію зі школи, спілкуватися з вчителями, відвідувати батьківські збори, шкільні свята, тому сайт частково допоможе у вирішенні цих питань.

Перш за все, було проведено опитування учнів, вчителів та батьків про те, що б вони хотіли бачити на шкільному сайті. Опрацювавши цю інформацію, ми з’ясували, що необхідно розмістити дані про школу та вчителів, графік проведення шкільних заходів, корисну, цікаву інформацію, новини школи, посилання на освітні ресурси. Спочатку було розроблено невелику кількість пунктів меню, таких як: новини школи, історія, адміністрація та фотогалерея.

Основні завдання сайту:

- надання загальних відомостей про заклад;

- надання відомостей про педагогічний та учнівський колектив;

- поповнення банку методичних матеріалів для вчителів;

- висвітлення шкільних новин;

- розміщення повідомлень та корисної інформації для батьків;

- висвітлення позакласної роботи школи;

- вдосконалення дизайну, поповнення сторінок фото та відеоматеріалами;

- створення та розміщення на сайті каталогу освітніх ресурсів;

- постійне оновлення шкільної інформації.

Таким чином, у широкому розумінні інформатизація освіти - це не тільки збільшення кількості комп'ютерів у нашому закладі, а і масове підключення до глобальної мережі Інтернет, освоєння нових технологій роботи з інформацією, що містить в собі появу нових форм зовнішньої самопрезентації загальноосвітнього закладу.

Шкільний інтернет сайт розрахований на учнів, вчителів та батьків - це засіб одержання додаткової інформації щодо різних предметів та подій. Він дає змогу користувачу задати питання та отримати відповідь.

Таким чином, можна сказати, що шкільний сайт є важливою і невід'ємною частиною сучасної школи, і ми вже не можемо уявити своє життя без нього.

Кiлькiсть переглядiв: 1355

Коментарi

  • Григорій Мачишин

    2016-02-13 14:49:18

    Доброго дня Юрій Григорович! Як мені до Вас на сайт правильно розмістити інформацію про профорієнтацію. адреса універа - http://www.knuba.edu.ua/ моя пошта - ma4ichin@ukr.net...