Рекомендації для батьків першокласників.

/Files/images/Батьки/4.jpg

Доброго дня, шановні батьки! Спочатку мені хочеться розповісти трохи про психологічний розвиток дитини 6 років. Усі психологи, що працюють з 6-річними дітьми прийшли до висновку, що 6-річний першокласник за своїм психологічним розвитком залишається дошкільниками. Вони зберігають особливості мислення, властиві дошкільника, у нього переважає мимовільна пам'ять (так що запам'ятовується головним чином те, що йому цікаво, а не те, що йому треба запам'ятати); специфіка уваги така, що дитина здатна продуктивно займатися одним і тим же не більше 10-15 хвилин.

У цьому віці у дитині завищена самооцінка, це призводить до того, що їм важко зрозуміти критерії педагогічної оцінки. Вони вважають оцінку своєї роботи оцінку особистості в цілому, і коли вчитель говорить «Ти зробив неправильно», - це сприймається як «Ти поганий». Тут батьки повинні допомогти вчителям і роз'яснювати м'яко дітям.

/Files/images/Батьки/5.jpg

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ.

1) Старання дитини обов'язково повинно бути відмічено і відзначено. Позитивна оцінка, добре і тепле слово необхідно дитині, для формування у нього такої важливої риси, як впевненість в собі і своїх силах.

2) У режим для кожної дитини має обов'язково входити постійні обов'язки, закріплені за ним на довгий час. Дитина яка може працювати вдома, легко долучається до навчання.

3) Збагачуйте звичку спілкування з дорослими і однолітками, вчіть рахуватися з думками інших людей для формування власних поглядів.

4) Не порівнюйте дитину з іншими дітьми. Порівнюйте її з тим якою вона була раніше: вчора або якою вона буде завтра.

5) Не обговорюйте при дитині проблеми її поведінки. Вона може вважати, що конфлікт неминучий і може продовжувати провокувати.

6) Дозволяйте дитині проявляти самостійність, заохочуйте найменшу ініціативу.

7) Не критикуйте дитини при сторонніх.

8) Розвивайте кругозір дитини, сприяйте її інтересам.

9) Аргументуйте свої відмови і вимоги: діти чутливі до несправедливості, що є присутнім у більшості випадків. Шукаючи аргументи, ви ще раз зможете обміркувати необхідність в їх використанні.

10) Намагайся дивитися на світ очима дитини. Будьте чесними в спілкуванні з дитиною, цікавтеся її інтересами.

11) У спілкуванні з дитиною частіше використовуйте "Я - висловлювання».

Кiлькiсть переглядiв: 304

Коментарi

  • Reggie

    2013-09-06 20:29:59

    That's a clever answer to a tricky quioetsn http://kokfrtn.com [url=http://xafjkye.com]xafjkye[/url] [link=http://ttbvbb.com]ttbvbb[/link]...

  • Cluk

    2013-08-29 00:36:22

    Great common sense here. Wish I'd thughot of that....

  • Patricia

    2013-08-26 16:46:15

    Innleligetce and simplicity - easy to understand how you think. http://legxtrlr.com [url=http://gdljesfuj.com]gdljesfuj[/url] [link=http://hmxvxbnuvly.com]hmxvxbnuvly[/link]...

  • Dot

    2013-08-25 06:06:05

    I guess finding useful, reliable infaimotron on the internet isn't hopeless after all....

  • Gagak

    2013-08-24 12:08:05

    Now I'm like, well duh! Truly thfnkaul for your help....